Koncept

Koncept

Lobster Atmosphere je mladší sestřičkou úspěšné restaurace Lobster Family restaurant, která se také nachází v zábavním patře obchodního centra Galerie Šantovka.

Lobster je úspěšný koncept, který svým hostům nabízí kombinaci zábavy, rodinného zázemí, příjemného prostředí a kvalitního jídla.

Nespokojíme se s dobrými věcmi a chutným jídlem, pro naše hosty chceme vždy to nejlepší a nejchutnější.

V Lobster Atmosphere nabízíme možnost vychutnat si ověřenou kvalitu značky Lobster, ale v klidném, příjemném a intimním prostředí. Máme zde čas a prostor hosty hýčkat a plně se jim věnovat.

V týmu restaurace naleznete jen ty nejlepší, kteří jsou na svou práci hrdí a to se odráží ve všem co pro naše hosty děláme.

Můžete u nás ochutnat vyzrálé hovězí steaky nebo domácí pečivo a dezerty. Samozřejmostí je také polední menu dle trendů soudobé gastronomie a snídaně, které zaručeně nastartují váš úspěšný den. V neposlední řadě pro vás jsou připraveny domácí limonády a výborná káva a čaje. Chlubíme se také bohatou nabídkou vín z těch nejlepších světových i českých vinařství. Zkrátka si u nás vybere každý.

Stylový a moderní interiér s přírodními prvky pak doplňují dokonalou atmosféru a požitek z každé Vaší návštěvy.Šéfkuchař

Jmenuji se Jakub Černý a povolání kuchař jsem si vybral už několik let předtím, než jsem se vůbec rozhodoval kam půjdu na střední školu. Vaření je má práce a zároveň koníček, za což jsem velmi rád.

Vděčím hlavně Zdeňkovi Pohlreichovi a Romanu Paulusovi za to, že mi ukázali jak opravdu funguje svět gastronomie. Své zkušenosti jsem sbíral také ve velmi zajímavých zahraničních restauracích, oceněných michelinskou hvězdou, konkrétně v Belgii a Německu, kde jsem strávil rok a půl.

Zkušenosti, které jsem za svůj život nabyl, rád rozdávám mezi své kolegy a naše hosty.